ukr
Пологи
23:27
1/5
Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени
Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени - фото 1 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени - фото 2 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени - фото 3 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени - фото 4 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени - фото 5

Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение удобрени

Ціна не вказана
Сидоров Никита, менеджер
на Флагма з 23 лютого 2017
Продам

ТОВ «Інтертехінвест» пропонує Вам систему внесення мінеральних добрив для глибокорозпушувачів Maschio Gaspardo, та інших виробників.

В останні час, спостерігається дефіцит земель сільськогосподарського призначення. Збільшити кількість збираємої продукції за рахунок збільшення оброблюваних земель практично неможливо. Вплинути на ціни кінцевої продукції для переважної більшості сільськогосподарських виробників є практично неможливим. Що може зробити фермер? Одним з правильних рішень є збільшення врожайності на наявних площах. Збільшити врожайність можна за допомогою більш глибокої обробки ґрунту (понад 30 см), що дозволить наситити ґрунт киснем в нижніх шарах і збагатити водою ґрунтовий профіль, який дуже часто буває зруйнований, використанням екстремально мінімальної технології одними дисковими або лаповими агрегатами.

Завдяки цілому ряду експериментів, пов'язаних з хімічним аналізом ґрунту в більшості випадків було виявлено, що недолік мінеральних добрив в ґрунтовому профілі виявляється на глибині 25-45 см. На глибині 0 - 25 см спостерігається достатня кількість добрив (результат поверхневого розкиду добрив і розкладання рослинних залишків). Наприклад, у озимого ріпаку реальним є розвиток кореня протягом зимової вегетації завдовжки 40-50 см. У разі якщо ґрунт оброблений на велику глибину (30-45 см), якісно підготовлене посівне ложе і корінь був підживлений добривами на великій глибині, то це значення дуже реальне. Так само корінь буде з розвиненими відростками, що дозволить рослині перенести зиму навіть без снігу і з сильними заморозками, а ранньою весною розвинена коренева система підтримає впевнене зростання рослини. Під час сухої весни рослина буде продовжувати харчуватися вологою і рослинними речовинами.
Щоб ви змогли внести добриво на глибину 30-45 см необхідно використовувати відповідні робочі органи, які здатні забезпечити дану глибину. Робочі органи глибокорозпушувача Artiglio від італійської компанії Maschio Gaspardo обробляють ґрунт на даній глибині, збагативши його киснем і водою. Традиційні глибокорозпушувачі, максимальна робоча глибина яких становить 35 см, на практиці це не більше 25 см, не можна назвати оптимальними знаряддями для локального внесення добрив. Крім того використання цього знаряддя не сприяє оновленню ґрунтового профілю.

Перевага більш глибокого внесення добрив проявляється не тільки на важких ґрунтах, а й при великій посушливості. Коренева система має тенденцію розвиватися до місця внесення добрив. Внесення добрив на велику глибину стимулює рослини до глибокого укорінення, що сприяє зростанню як у важких умовах, так і в посуху.

Переобладнання провадитися виходячи з персональних вимог замовника.

Оновлено: 17 грудня 2018, 10:03
переглядів: 14
Схожі оголошення
165 000 грн /шт ціна
Буслаев АА., ФОП, Оріхів, 36 км
Экономия! Наша компания Агромаш-Орехов предоставляет услуги...
215 000 грн /шт ціна
Агро запчасти, ТОВ, Оріхів, 36 км
Производим переоборудование тракторных прицепов 3ПТС-12 на зерновозы....
×
×
×
×
×