ukr
Пологи
23:16
1/5
Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ
Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ - фото 1 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ - фото 2 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ - фото 3 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ - фото 4 Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ - фото 5

Переоборудование для глубокорыхлителей под внесение ЖКУ

Ціна не вказана
Сидоров Никита, менеджер
на Флагма з 23 лютого 2017
Продам

ТОВ «Інтертехінвест» пропонує Вам систему внесення рідких добрив для глибокорозпушувачів Maschio Gaspardo, та інших виробників.

В останні час, спостерігається дефіцит земель сільськогосподарського призначення. Збільшити кількість збираємої продукції за рахунок збільшення оброблюваних земель практично неможливо. Вплинути на ціни кінцевої продукції для переважної більшості сільськогосподарських виробників є практично неможливим. Що може зробити фермер? Одним з правильних рішень є збільшення врожайності на наявних площах. Збільшити врожайність можна за допомогою більш глибокої обробки ґрунту (понад 30 см), що дозволить наситити ґрунт киснем в нижніх шарах і збагатити водою ґрунтовий профіль, який дуже часто буває зруйнований, використанням екстремально мінімальної технології одними дисковими або лаповими агрегатами.

Внесення рідких добрив має ряд значних переваг в порівнянні з використанням сухих туків, що відзначено світовою практикою, особливо в посушливих районах. Рідкі добрива містять найбільш прийнятні форми для засвоєння рослинами, а внесення їх в безпосередній близькості до кореневої системи рослин практично відразу робить їх доступними, при цьому значно зменшуючи втрати дорогої діючої речовини.

Одночасне внесення добрив при обробці ґрунту максимально знижує втрати препаратів, підвищує ефект від їх застосування, дозволяє знизити обсяг робочого розчину, зменшує залежність від погодних умов, дозволяє уникнути повторне перекриття, а також знижує кількість агротехнічних операцій зменшуючи навантаження на агрегати і персонал.

Переобладнання провадитися виходячи з персональних вимог замовника.

Оновлено: 17 грудня 2018, 10:03
переглядів: 12
Схожі оголошення
165 000 грн /шт ціна
Буслаев АА., ФОП, Оріхів, 36 км
Экономия! Наша компания Агромаш-Орехов предоставляет услуги...
215 000 грн /шт ціна
Агро запчасти, ТОВ, Оріхів, 36 км
Производим переоборудование тракторных прицепов 3ПТС-12 на зерновозы....
×
×
×
×
×